předkolo jamkovka GKDDV 2021

Dobrý den,

zasíláme pavouka předkola Jamkovky 2021.
Termín pro odehrání je do 16.8.2021.

https://jamkovka.darovanskydvur.cz/?zobraz=NA==

 

Pravidla soutěže:

hraje se bez vyrovnání hendikepů, vyřazovacím způsobem, na jednu porážku. Výběr a pořadí devítek určuje recepce klubu. Zápas vyhrává ten hráč, který vyhrál více jamek, než zbývá dohrát do konce utkání. (Např. hráč A vede po 15 jamce 4:0, čili utkání končí vítěztvím hráče A v poměru 4/3) .

V případě nerozhodného výsledku po dohrání soutěžního kola pokračuje se systémem „rychlá smrt“ od odpaliště č.1.

Termíny jednotlivých utkání bude průběžně uváděn na serveru ČGF turnaje.. Pokud se některý hráč nedostaví k utkání prohrává zápas v poměru 10/8. Přítomný hráč si nechá potvrdit prázdnou skóre kartu potvrzující jeho přítomnost v daný čas a den v recepci klubu. Pokud se nedostaví žádný z hráčů, budou oba diskvalifikováni. Utkání je možné sehrát v dřívějších termínech.

Vítěz utkání je povinen odevzdat vyplněnou, podepsanou skóre kartu v recepci klubu a výsledek bude evidován a uveřejněn na serveru ČGF - jamkovka. Na skóre kartě musí být vyznačen výsledek zlomkem – počet jamek o které hráč vedl / počet jamek které zbývalo dohrát.

 

Hraje se podle Pravidel golfu a místních pravidel hřiště. Nehraje se na úpravu HCP. Je povoleno používání elektrických golfových vozíků. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případné změny, nebo doplnění těchto propozic.

Přejeme Vám hodně štěstí a dobrou hru!

1. kolo
2.8.2021 - 16.8.2021
hcp
16.9
BARTŮNĚK
Lubomír

edit
hcp
23.1
BEDNÁŘ
Štěpán

edit
hcp
23.0
ŠPILER
Jaroslav

edit
hcp
21.9
ŠOUREK
Jiří

edit
2. kolo
17.8.2021 - 1.1.1970

VÍTĚZ